+420 797 631 820 info@latron98.cz
Apartmán Deluxe 1
1

104 m²

2-3 osoby

#

2 koupelny

#

parkoviště

#

pohovka

#

restaurace

#

TV

#

nekuřácké prostředí

#

Wi-Fi

Prostorný dvoulůžkový apartmán se nachází v prvním patře apartmánového domu. Plně zařízený byt o rozloze 104 m2 má dvě koupelny, ložnici a prostorný obývací prostor spojený s kuchyňským koutem. Hlavní koupelna je obložena mramorem s vířivou vanou, sprchovým koutem a toaletou. Ve druhé koupelně je sprchový kout a toaleta. Prostorná, plně vybavená kuchyně s kávovarem je vám plně k dispozici a nabízí mnoho možností k vaření. V apartmánu je možnost jedné přistýlky na rozkládací pohovce.

Součástí apartmánového domu je zahrada s posezením, kde si můžete vychutnat kávu připravenou přímo ve vašem apartmánu nebo točené pivo z vedlejší hospody 99.

Parkování je pro naše hosty zcela zdarma na uzamykatelném parkovišti ve vzdálenosti 100 m od apartmánového domu. Apartmány Latron 98 leží těsně před vjezdem do pěší zóny a není tedy potřebné povolení k vjezdu do pěší zóny.

Z apartmánu se dostanete během 5minutové chůze na zámek a následně do zámecké zahrady. Na hlavním náměstí dojdete během 10 minut z apartmánu.