+420 797 631 820 info@latron98.cz
1

104 m²

2-3 osoby

#

2 koupelny

Prostorný dvoulůžkový apartmán se nachází v prvním patře apartmánového domu. Plně zařízený byt o rozloze 104 m2 má dvě koupelny, ložnici a prostorný obývací prostor spojený s kuchyňským koutem. Hlavní koupelna je obložena mramorem s vířivou vanou, sprchovým koutem a toaletou. Ve druhé koupelně je sprchový kout a toaleta. Prostorná, plně vybavená kuchyně s kávovarem je vám plně k dispozici a nabízí mnoho možností k vaření. V apartmánu je možnost jedné přistýlky na rozkládací pohovce.

1

99 m²

2-3 osoby

#

1 koupelna

Podkrovní dvoulůžkový apartmán se rozprostírá v celém podkroví apartmánového domu na ploše 94 m2. Apartmán má jednu koupelnu s vanou i sprchovým koutem a toaletou. Celé podkroví je otevřené do jednoho velkého prostoru, ve kterém je ložnice, obývací pokoj i kuchyně. V apartmánu je možnost jedné přistýlky na rozkládací pohovce. Prostorná, plně vybavená kuchyně s kávovarem je vám plně k dispozici a nabízí mnoho možností vaření.

1

50 m²

2 osoby

#

1 koupelna

Dvoulůžkový apartmán se nachází v přízemí apartmánového domu o rozloze 50 m2. Apartmán má koupelnu se sprchovým koutem a toaletou. Dále je zde oddělená ložnice s manželskou postelí a obývací pokoj s kuchyňským koutem. V apartmánu není možná další přistýlka. Prostorná, plně vybavená kuchyně s kávovarem je vám plně k dispozici a nabízí mnoho možností vaření.

1

35 m²

2 osoby

#

1 koupelna

Dvoulůžkový apartmán se nachází v přízemí apartmánového domu o rozloze 35 m2. Apartmán má koupelnu se sprchovým koutem a toaletou. Dále je ložnice s manželskou postelí a obývací pokoj s kuchyňským koutem ve společném prostoru. V apartmánu není možná další přistýlka. Prostorná, plně vybavená kuchyně s kávovarem je vám plně k dispozici a nabízí mnoho možností vaření.